Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko! Don Bosko

130 000€
ID: G1146
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
106
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mire-administruar me ashensore. Apartamenti ka hapesira te bollshme, me siperfaqe totale 106 m², me organizim shume te rregullt. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem me shume drite, kuzhina, 2 dhoma gjumi me hapesira te medha me shume drite, 2 ballkone dhe 1 tualete me dritare. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar, i pajisur me kondicionere, vetrata dopio-xham, pajisjet elektoshtepiaket te nje cilesie te larte.Apartamenti eshte i pajisur me sistem alarmi dhe kamerash. Apartamenti ndodhet ne nje lokacion mjaft te mire e cila ofron te gjitha kushtet e nevojshme per jetesen e perditshme, si markete, dyqane, bare etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Cmimi 130.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar