Shitet apartament 1+1 tek Vasil Shanto! Vasil Shanto

65 000€
ID: G1901
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Vasil Shanto! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 50m² dhe ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor . Apartamenti organizohet ne 1 sallon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi ,  1 ballkon dhe 1 tualet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Cmimi 65.000€ i diskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar