Shitet apartament 1+1 tek shkolla Kushtrimi i Lirise! Ali Demi

53 000€
Shitje
ID: G2727
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek shkolla Kushtrimi i Lirise. Apartamenti ka siperfaqe 57m², organizohet ne nje sallon me ambientin e gatimit me vete, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Prona ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati me tulla silikat, shitet bosh vetem me ambientin e gatimit. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 53.000€ i padiskutushem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar