Shitet apartament 1+1 tek Rruga Barrikadave! Rruga e barrikadave

62 000€
ID: G470
Tipi i Prones:: Apartament 1+1
Siperfaqja (M 2)
57
Dhoma
2
Dhoma gjumi
1
Banjo
1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Barrikadave. Apartamenti organizohet nga nje sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Siperfaqja eshte 57 m2. Cmimi 62,000€ i diskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar