Super Okazion!! Shitet apartament 1+1 prane Fakultetit Te Mjeksise! Fakulteti i Mjeksise

70 920€
Shitje
ID: G2361
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Super Okazion!! Shitet apartament 1+1 prane Fakultetit Te Mjeksise. E pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme. E shtrirë me orientimin kryesor ne veri. Apartamenti ka sipërfaqe 78.8m² dhe organizohet ne: nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit ,nje dhome gjumi nje tualet dhe nje ballkon. Cmimi 900€‎/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar