Shitet apartament  1+1 ne Vlore prane Hotel Rexhina!

51 500€
ID: G1911
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet apartament  1+1 ne Vlore prane Hotel Rexhina. Apartamenti organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ka siperfaqe 75m² dhe shitet pjeserisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe ndodhet ne katin e 3. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 51,500€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar