Shitet apartament 1+1 ne Shengjin!

44 128€
Shitje
ID: G1293
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Shengjin. Komoditeti i ketij apartamenti, me hapesira me te vogla por totalisht funksionale, me pamje nga deti , plotesohet ne nje konfigurim prej 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 sallon, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka nje siperfaqe 63.04m² dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri dhe shume modern. Mundesi e arte investimi. Ju e blini dhe ne ja u  mundesojme per 10 vite me qera. Cmimi 44.128€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar