Shitet apartament 1+1 ne Sarande!

87 906€
Shitje
ID: G659
Tipi i Prones:: Apartament 1+1
Siperfaqja (M 2)
76.44
Dhoma
2
Dhoma gjumi
1
Banjo
1

Specifikime

  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Ne Bregdetin e Sarandes, shume prane Portit dhe me pamje te mrekullueshme nga Deti Jon. Shitet apartament 1+1 ne Sarande, ne vijen e pare me detin. Siperfaqja e apartamentit eshte 76.44m2. Apartamenti ndodhet vetem 100 m larg zones se plazhit dhe eshte i orientuar me pamje nga deti. Vendodhja e apartamentit ofron fasilitet per te levizur turistet brenda dhe jashte qytetit per shkak te pozicionit strategjik qe ka prona. Apartamenti eshte i organizuar : Ambjent dite bashke me ambjentin e gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 1150€/m2. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar