Shitet apartament 1+1 ne Durres!

29 500€
Shitje
ID: G2290
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Durres! Apartamenti esht totalisht i mobiluar dhe ka nje siperfaqe totale prej 65m². Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje pallat pa ashensor ne katin e 5-te banim. Prona disponon kontrat porosie. Cmimi 29.500€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar