Shitet apartament 1+1 ne Astir! Astir

42 000€
Shitje
ID: G1260
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Astir. Apartamenti ka siperfaqe totale 46.1m² dhe organizohet me një sallon ndenje se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi,1 tualet dhe nje ballkon. Apartamentin ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te miradministruar me ashensor. Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.Apartamenti ndodhet ne nje lokacion mjaft te mire e cila ofron te gjitha kushtet e nevojshme per jetesen e perditshme si markete, dyqane, bar etj. Cmimi 42.000€ i diskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar