Shitet  apartament 1+1 ne Astir! Astir

67 312€
Shitje
ID: G604
Tipi i Prones:: Apartament 1+1
Siperfaqja (M 2)
84.14
Dhoma
2
Dhoma gjumi
1
Banjo
1

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Shitet  apartament 1+1 ne Astir. Siperfaqja e apartamentit eshte 84.14m2 dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, nje dhome gjumi, ballkon dhe nje tualet. Cmimi 800€/m2. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar