Shitet ambjent Bar-Restorant prane Kompleksit Delijorgji! Kompleksi Delijorgji

550 000€
Shitje
ID: G1346
Tipi i Prones:: Lokal

Specifikime

  • Arreduar
  • Hipoteke
  • Verande

Pershkrimi

Shitet ambjent Bar-Restorant prane Kompleksit Delijorgji. Ambienti ndodhet buzë rruge dhe ka një sipërfaqe prej 245 m² ambient dhe një verandë prej 106 m². Mundesi shume e mire investimi pasi ka të gjitha fasilitet si shkolla, banka, institucione te tjera, po ashtu eshte nje nga zonat me te populluara te Tiranes. Ne ambjent jane bere investime totalisht te reja me arkitetekt, pajisjet jane te reja dhe funksionale dhe eshte e gatshme per pune. Ambienti disponon kuzhine, eshte i sapo investuar, veranda eshte e gjitha e mbuluar me tend. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 550.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar