Okazion!! Shitet ambient komercial tek rruga Naim Frasheri! Rruga Naim Frashëri

168 500€
Shitje
ID: G1783
Tipi i Prones:: Komerciale
Siperfaqja (M 2)
300

Specifikime

  • Hipoteke

Pershkrimi

Okazion!! Shitet ambient komercial tek rruga Naim Frasheri. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si spa, qender estetike, depo farmaceutike etj. Ambienti ndodhet ne -1 eshte i organizuar ne open space dhe ka nje siperfaqe te brendshme 300m² & 4m lartesi dhe ndodhet ne nje rruge te populluar, qe eshte Rruga Naim Frasheri, me dalje ne dy rruge me karakter tregtar si Rruga e Kavajes dhe Rruga Muhamet Gjollesha. I vendosur buze rruge, ambienti eshte nje mundesi e mire investimi per cdo biznes te ri apo ekzistues. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe sistem aspirim-kondicionim. Cmimi 168.500€. Per nje  vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar