Shitet ambient komercial tek Rruga Bardhyl! Rruga Bardhyl

360 000€
Shitje
ID: G1057
Tipi i Prones:: Komerciale

Specifikime

  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Rruga Bardhyl! Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka nje siperfaqe prej 117m2 me nje lartesi mbi 4m, me fasade xhami ndodhet buze rruge dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme . Prona Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor . Cmimi 360.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar