Shitet ambient komercial tek Komuna e Parisit! Komuna e Parisit

67 500€
Shitje
ID: G1649
Tipi i Prones:: Komerciale
Siperfaqja (M 2)
27
Banjo
1

Specifikime

  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Komuna e Parisit! Ambienti ka siperfaqe 27m², ndodhet ne katin 0, disponon fasade xhami dhe nje tualet, ndodhet buze rruge dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Cmimi 2500€/m². Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ndodhet buze rruges kryesore. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar