Shitet ambient komercial ne Sarande!

60 000€
Shitje
ID: G453
Tipi i Prones:: Komerciale
Siperfaqja (M 2)
55
Banjo
1

Hapesira

  • Sipërfaqja e tokës: 111 M 2

Pershkrimi

Shitet ambient komercial ne Sarande. Ambienti eshte 111 m2 truall dhe 55 m2 ndertim. Eshte perdorur si market dhe ndodhet prane portit te jahteve ne vije te pare te rruges kryesore. Ambjenti ka dhe mundesi ndertimi per kate shtese. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 60.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar