Shitet ambient komercial ne Astir! Astir

416 000€
Shitje
ID: G2391
Tipi i Prones:: Komerciale

Specifikime

  • Hipoteke

Pershkrimi

Shitet ambient komercial ne Astir. Ambienti eshte i pershtatshem per biznese si depo farmaceutike,magazin, garazhde, etj. Ambienti ndodhet ne -1 eshte i organizuar ne open space dhe ka nje siperfaqe te brendshme 1040m² & 3.20m lartesi. Ambienti eshte i izoluar + eshte me dy rampa makinash qe mundet te ndahet ne dy pjese. Ka tre tuba aspirimi me dalje ne tarrac. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 416.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar