SUPER OKAZION!! Shitet ambient komercial i pershtatshem per magazine me siperfaqe 300m2 & 3m lartesi prane 21 Dhjetorit 21 Dhjetori

140 000€
ID: G844
Tipi i Prones:: Komerciale
Siperfaqja (M 2)
300
Banjo
1

Specifikime

  • Hipoteke

Pershkrimi

SUPER OKAZION!! Shitet ambient komercial i pershtatshem per magazine me siperfaqe 300m2 & 3m lartesi prane 21 Dhjetorit. Ambjenti ndodhet ne katin 0 eshte open space & disponon 1 tualet. Prona ka dokumentacion te rregullt hipotekor, eshte e sapo rikonstruktuar & ka linje 3 fazore. Ambienti ndodhet  prane rruges kryesore dhe gjithashtu ka sistem kamerash, sistem aspirimi si dhe qepena elektrik. Cmimi  140.000€ i diskutueshem. Per nje vizte ne prone kontaktoni ne 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar