Shitet 2+1 tek Green city Green City

58 460€
Shitje
ID: G5
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
74
Garazh:
1

Specifikime

  • Garazh

Pershkrimi

Shitet 2+1 tek Green city . Apartamenti eshte me siperfaqe 74m2 me cmimin 790 € m2 si dhe garazhd . Na kontaktoni ne 0692021009

Video Tour

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar