Super Okazion!! Shiten apartamente 2+1+2 ne Yzberisht! Yzberisht

79 541€
Shitje
ID: G2605
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Ballkone

Pershkrimi

Super Okazion!! Shiten apartamente 2+1+2 ne Yzberisht. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri, kan siperfaqe 103.3m², 113.5m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje korridor, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Pronat kan orientim Jug-Lindje-Perendim ndodhen ne proces hipotekimi. Cmimi 770€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar