Shiten Apartamente 2+1+2 me Cmim Okazion Tek Blloku Rezidencial Kodra e Diellit! Kodra e Diellit

100 175€
Shitje
ID: G1889
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Ballkone

Pershkrimi

Shiten Apartamente 2+1+2 me Cmim Okazion Tek Blloku Rezidencial Kodra e Diellit . Apartamentet ndodhen tek ndertimet me te reja te bllokut rezidencial nder me te preferuarit per momentin. Rezidenca ka ndertime super cilsore dhe ofron standartin me te larte te jeteses ne kryeqytet. Siperfaqet prej 133.2 m2 ( 144.0 m2 verande ) , 151.41 m2 , 102.22m2 ,  organizohet nga living room me hapesira te bollshme dhe pamje te mrekullueshme nga fasada e xhamit, kendi i gatimit i vecuar, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet rezidenca eshte nga zonat me te kerkuara per momentin pasi ndodhet shume prane Liqenit Artificial dhe eshte lehtesisht e aksesueshme. Apartamentet shiten me cmim Okazion. Cmimi 980€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar