Shiten apartamente 1+1 tek Fusha e Aviacionit! Fusha e Aviacionit

63 593€
ID: G1163
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 tek Fusha e Aviacionit. Apartamentet ndodhen ne pallat ne ndertim, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Siperfaqet e apartamenteve jane nga 66.94m² deri 71.18m² dhe organizohen ne nje sallon, nje dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Cmimi 950€/m2.  Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar