Shiten apartamente 1+1 me cmim okazion Tek Blloku Rezidencial Kodra e Diellit! Kodra e Diellit

65 189€
ID: G1888
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Ballkone

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 me cmim okazion Tek Blloku Rezidencial Kodra e Diellit . Apartamentet ndodhet tek ndertimet me te reja te bllokut rezidencial nder me te preferuarit per momentin. Rezidenca ka ndertime super cilsore dhe ofron standartin me te larte te jeteses ne kryeqytet. Siperfaqet prej 76.89m2 (15.98m2 verande ) , 77.67m2 , 66.52 m2 , 69.94m2 , 81,69m2 , 81.15m2 , 76.04m2 (106.12m2 verande) , 80.84m2 , 75.8m2 ( 6.90m2 verande ) dhe organizohen nga living room me hapesira te bollshme dhe pamje te mrekullueshme nga fasada e xhamit, kendi i gatimit i vecuar, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri dhe ofrojne te gjitha sherbimet e nevojshme. Zona ne te cilen ndodhet rezidenca eshte nga zonat me te kerkuara per momentin pasi ndodhet shume prane Liqenit Artificial dhe eshte lehtesisht e aksesueshme. Apartamentet shiten me cmime Okazion. Cmimi 980€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar