Okazion! Shitet vile 3 kateshe luksoze ne Kamez! Kamëz

240 000€
ID: G2294
Tipi i Prones:: Vila

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Garazh
  • Hipoteke

Pershkrimi

Okazion! Shitet vile 3 kateshe luksoze ne Kamez. Vila perbehet nga 195.3m² toke truall dhe 370.2m² ndertim. Vila eshte e paisur me sistemin ngrohje ftohje qiller,fasade e ventiluar,cati e izoluar, duralumine triple. Organizimi i viles: Kati zero ka siperfaqe 123.4m² dhe organizohet ne: garazhd per dy makina,1 ballkon,1 korridor,1 depo dhe 1 tualet me dritare.kati 0 eshte i pa investuar
Kati i pare ka siperfaqe 123.4m² dhe organizohet ne 1 sallon bashke me ambientin e ngrenies dhe 1 kuxhine ne vete,2 dhoma gjumi ku njera eshte me tualet me dritare dhe ballkon,1 tualet i perbashket me dritare, 1 korridor dhe 1 ballkon i madh. Kati pare eshte i pa investuar dhe bleresi mund ta investoje sipas deshires.
Kati dyte ka siperfaqe 123.4m² dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem, kuzhina me ambientin e ngrenies ne vete, 2 dhoma gjumi ku njera eshte me tualet me dritare dhe ballkon, 1 korridor dhe 1 tualet i perbashket me dritare. Kati dyte eshte totalishti investuar per banim me mobilim te cilesise shume te mire dhe e arreduar me arkitekt. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 240.000€.  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar