Okazion!! Shitet super apartament 2+1+2 tek Ali Demi! Ali Demi

103 570€
Shitje
ID: G1695
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
2

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Okazion!! Shitet super apartament 2+1+2 tek Ali Demi! Apartamenti ka siperfaqe 109.02m² dhe ndodhet ne katin e 2-te. Organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete, dy ballkone dhe tualeti i perbashket. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri i cili eshte ne faze patinimi. Cmimi 950€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar