Okazion!! Shitet super apartament 2+1 prane Restorant Xibraku! Rruga e Elbasanit

113 750€
Shitje
ID: G961
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
91
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
1

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Okazion!! Shitet super apartament 2+1 prane Restorant Xibraku. Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri ne ndertim, ka nje kubature te rregullt, ka siperfaqe 91m² dhe eshte i organizuar ne menyre perfekte ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje panoramike te Tiranes. Nese deshironi te jetoni larg zhurmes dhe smogut te Tiranes ne kemi zgjidhjen ideale per ju..Nxitoni per kete prone..Aty ku shitet me 1400€/m² tek ne ju e gjeni me cmimin okazion per vetem 1250€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar