Okazion!! Shitet super apartament 1+1 tek Rezidenca AVID! Bulevardi I Ri

88 000€
Shitje
ID: G2816
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Okazion!! Shitet super apartament 1+1 tek Rezidenca AVID. Apartamenti ka siperfaqe 79.70m², ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze pllake. Objekti eshte parashikuar te perfundoje ne Tetor te 2022. Objekti i ri që po ndërtohet pranë Bulevardit të Ri të Tiranës ofron planimetri të pafundme banimi dhe hapësira biznesi që përshtaten për të përmbushur çdo nevojë tuajën. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona eshte ne faze pllake dhe afati i perfundimit te kompleksit eshte ne Dhjetor te 2022. Cmimi 88.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar