OKAZION! Shitet shtepi private 3 kateshe tek Rruga Riza Cerova! Rruga Riza Cerova

250 000€
ID: G2833
Tipi i Prones:: Shtepi Private

Specifikime

  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

OKAZION! Shitet shtepi private 3 kateshe tek Rruga Riza Cerova. Siperfaqe totale e shtepise eshte 300m²ndertim dhe 160m² truall gjithashtu eshte dhe nje dyqan 20m². Kati zero eshte i organizuar ne open space ku mund te perdoret per garazh ose dhe per ambient banimi; Kati i pare banim eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon sebashku me ambientin e gatimit, 1 korridor, 1 tualet dhe nje ballkon gjithashtu dhe kati i dyte banim ka te njejtin organizim si kati i pare. Shtepia eshte e paisur me shkalle te jashtme. Prona eshte e paisur me certifikate pronesie dhe eshte e rivleresuar. Gjithashtu shtepia ka dhe nje projekt te bere nga arkitekt. Cmimi 250.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar