Okazion! Shitet Godine ne Sarande!

460 000€
Shitje
ID: G1678
Tipi i Prones:: Godine
Siperfaqja (M 2)
575

Specifikime

  • Arreduar
  • Hipoteke
  • Verande

Pershkrimi

Okazion! Shitet Godine ne Sarande. Godina eshte ne total 5 kate dhe ka mundesi per papafingo, ka siperfaqe ndertimi 575m² (115m² per kat). Prona ka pamje panoramike te Detit Jon dhe eshte e pershtateshme per hotel. Ne pozicionin ku ndodhet godina, shihet i gjithe qyteti i Sarandes, duke dhuruar nje pamje mbreselenese. Nese deshironi te investoni ne nje qytet bregdetar te mrekullueshem, kjo eshte mundesi e arte. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 460.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Contact the owner

pamela