Okazion! Shitet garsoniere ne Sarande!

28 000€
Shitje
ID: G2004
Tipi i Prones:: Garsoniere

Specifikime

  • Arreduar
  • Hipoteke

Pershkrimi

Okazion! Shitet garsoniere ne Sarande! Garsonierja ka siperfaqe 33m², ndodhet ne katin 0 dhe eshte e organizuar ne nje dhome sallon + ambientin e gatimit nje tualet dhe 1 depo. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 28.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar