Okazion! Shitet garsoniere ne Golem, tek Mali i Robit!

18 000€
Shitje
ID: G2292
Tipi i Prones:: Garsoniere

Specifikime

  • Arreduar
  • Hipoteke

Pershkrimi

Okazion! Shitet garsoniere ne Golem, tek Mali i Robit! Garsonierja ka siperfaqe 36m², ndodhet ne katin 3-te te nje pallati te mireadministruar pa ashensor dhe eshte e organizuar ne nje dhome sallon + ambientin e gatimit, nje tualet. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 18.000€ i padiskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar