Okazion! Shitet apartament 3+1+2 ne Misto Mame! Misto Mame

73 000€
ID: G215
Tipi i Prones:: Apartament 3+1
Siperfaqja (M 2)
123.5
Dhoma
4
Dhoma gjumi
3
Banjo
2

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone

Pershkrimi

Okazion. Shitet apartament 3+1+2 ne Misto Mame, tek Rruga Besim Alla. Siperfaqja e apartamentit eshte 123.5m2. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon te bollshem, 2 tualete ku njeri eshte me dritare dhe ballkon. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi  73.000€.  Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar