Okazion! Shitet apartament 3+1+2 ne Don Bosko! Don Bosko

121 800€
ID: G2186
Tipi i Prones:: Apartament 3+1
Siperfaqja (M 2)
140
Dhoma
4
Dhoma gjumi
3
Banjo
2

Specifikime

  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 3+1+2 ne Don Bosko! Apartamenti ka siperfaqe 140m² dhe ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet ne 1 sallon te madh te bollshem se bashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon te madh dhe 1 korridor. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe  mund te ndahet ne dy apartamente. Cmimi 870€/m² i diskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar