OKAZION!! Shitet apartament 2+1+2 tek Shkolla e Kuqe! Shkolla e Kuqe

144 210€
ID: G2153
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

OKAZION!! ATY KU CMIMI ESHTE ME 1400€/m2 TEK NE E GJENI PER VETEM ME 1150€/m². NXITONI PASI VETEM 1 APARTAMENT ESHTE NE KETE CMIMI. Shitet apartament 2+1+2 tek Shkolla e Kuqe! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, ka siperfaqe 125.4m², ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ky matrimonialja eshte me tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje ballkon. Cmimi 144.210€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar