Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Farmacia 10! Farmacia 10, Rruga e Dibres

106 540€
Shitje
ID: G2276
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
106.54
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
2

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Farmacia 10! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ,ndertimet perfundojne per nje vit e gjysem . Apartamenti ka siperfaqe 106.54m², ndodhet ne katin e 4-te dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete, 1 tualet i perbashket dhe 1 ballkon. Cmimi 1000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar