Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Arlis, Rruga e Dibres! Rruga e Dibres

116 100€
Shitje
ID: G1582
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Ballkone

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Arlis, Rruga e Dibres. Ndodhet ne nje kompleks pallatesh ne ndertim, me te gjitha parametrat e fundit te ndertimit. Apartamenti ka siperfaqe 129m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete, tualeti i perbashket dhe nje ballkon. Ky kompleks është një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë. Objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën “E Dibrës”, pranë Unazës. Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambjent banimi të fresket në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer enerkgjine elektrike. Muret ndarës midis apartamenteve dhe muret ndarës me korridoret e shkallëve do të jenë termikisht të izoluar duke përdorur pambuk mineral me trashësi 50 mm të vendosur ndërmjet dy mureve prej 10 cm. Oborret e brendshme që krijohen, do të trajtohen me hapësira të gjelbërta për ti ofruar një ambjent të jashtëm sa më të mirë dhe të rehatshëm për banorët e objektit. Cmimi: 900€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar