Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberisht! Yzberisht

55 000€
ID: G234
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
97
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
2

Specifikime

  • Ballkone

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberisht. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon, dy tualete dhe ballkon. Siperfaqja eshte 97m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 55000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar