OKAZION!! Shitet apartament 2+1 tek Shkolla e Kuqe! Shkolla e Kuqe

95 680€
ID: G1611
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

OKAZION!! ATY KU CMIMI ESHTE ME 1400€/m2 TEK NE E GJENI PER VETEM ME 1150€/m². NXITONI PASI VETEM 1 APARTAMENT ESHTE NE KETE CMIMI. Shitet apartament 2+1 tek Shkolla e Kuqe! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, ka orientim lindje, ka siperfaqe 83.2m², ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Cmimi 95.680€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar