Okazion!! Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Mine Peza! Mine Peza

145 600€
Shitje
ID: G2716
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Mine Peza! Apartamenti ka sipërfaqe nga 104m² dhe organizohen ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi,  nje tualet dhe nje ballkon. Rezidenca Mine Peza eshte nje nga projektet me te reja qe do te ndertohet pergjate nje prej akseve me te rendesishme te Tiranes. Kati perdhe ka funksion sherbimi, te cilat aksesohen nga te kater anet e objektit i cili ne katin perdhe ruan nje forme tjeter gjeometrike nga ajo e kateve te mesiperm. Katet e banimit do te jene 12 me tipologji te ndryshme apartamentesh ndersa ballkonet jane ato qe krijojne ritmin dhe nje fasade dinamike . Me nje shumellojshmeri tipologjish funksionale , Mine Peza Residence ju ofron hapsira me cilesi te larte ndertimi dhe te mireorganizuara te cilat garantojne nje jetese me standarte maksimale. Cmimi: 1400€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar