Okazion! Shitet apartament 2+1 tek Arlis, Rruga e Dibres! Arlis Ndertim, Rruga e Dibres

0ALL
Shitje
ID: G2096
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Ballkone

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 2+1 tek Arlis, Rruga e Dibres. Ndodhet ne nje kompleks pallatesh ne ndertim, me te gjitha parametrat e fundit te ndertimit. Apartamenti ka siperfaqe 97.2m², orientohet Veri-Lindje dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ky kompleks është një godinë banimi, shërbimi dhe hotelerie 2, 8, 9, 10 dhe 12 kate me 2 kate parkim nëntokë. Objekti është i pozicionuar në lindje të qytetit të Tiranës, në një prej rrugëve kryesore të saj, në rrugën “E Dibrës”, pranë Unazës. Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambjent banimi të fresket në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer enerkgjine elektrike. Muret ndarës midis apartamenteve dhe muret ndarës me korridoret e shkallëve do të jenë termikisht të izoluar duke përdorur pambuk mineral me trashësi 50 mm të vendosur ndërmjet dy mureve prej 10 cm. Oborret e brendshme që krijohen, do të trajtohen me hapësira të gjelbërta për ti ofruar një ambjent të jashtëm sa më të mirë dhe të rehatshëm për banorët e objektit. Cmimi: 950€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar