Okazion! Shitet apartament 2+1 ne zonen e Golemit!

50 000€
ID: G2020
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Hipoteke
  • Pishine
  • Verande

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne zonen e Golemit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministruar pa ashensor. Ka siperfaqe totale 153m² ku 93m² eshte apartament dhe 60m² eshte verande. Organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verand. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 50.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar