Okazion! Shitet apartament 2+1 ne rezidencen Green City! Green City

68 000€
ID: G226
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Siperfaqja (M 2)
76.8
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
1

Specifikime

  • Ballkone
  • Garazh

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne rezidencen Green City. Apartamenti ndodhet ne katin e katert banimi dhe ka siperfaqe 76.8m2. Apartamenti organizohet nga sallon i madh, dy dhoma gjumi , ballkon si dhe tualet me dritare. Cmimi i shitjes eshte 750€/m2. Gjithashtu bashkengjitur me apartamentin jepet dhe garazhdi . Per nje vizit ne prone na kontaktoni ne 0692021009/0692021015

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar