OKAZION!! Shitet apartament 1+1 tek Shkolla e Kuqe! Shkolla e Kuqe

77 000€
ID: G2152
Tipi i Prones:: Apartament 1+1

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

OKAZION!! ATY KU CMIMI ESHTE ME 1400€/m2 TEK NE E GJENI PER VETEM ME 1250€/m². NXITONI PASI VETEM 1 APARTAMENT ESHTE NE KETE CMIMI. Shitet apartament 1+1 tek Shkolla e Kuqe! Apartamenti ndodhet ne katin e 1-te, ka siperfaqe 61.6m², ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Cmimi 77.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar