Okazion!! Shiten apartamente 3+1+2 tek Garden Residence Turdiu! Garden Residence Turdiu

102 706€
ID: G2214
Tipi i Prones:: Apartament 3+1
Dhoma
4
Dhoma gjumi
3
Banjo
2

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Okazion!! Shiten apartamente 3+1+2 tek Garden Residence Turdiu. Apartamentet ndodhen ne nje pallat te ri ne ndertim, kane siperfaqe 115.4m², 119.5 m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme në Fushën e Aviacionit. E pajisur me hapësira rekrative dhe gjelbërim kompakt të varjushëm në pemë, ligustra dhe lule, me pishinë dhe park lojrash : të gjitha në funksion të komunitetit.E kompozuar nga apartamente të tipeve të ndryshme të djellëzuara maksimalisht dhe me vetrata sa lartësia e katit.Apartamenti ka kubaturë mjaft të rregullt dhe kati është preferencial.Cmim kleringu 890€/m² i diskutueshem ne varesi te pageses. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar