Okazion! Shiten apartamente 2+1+2 ne Yzberisht! Yzberisht

73 700€
ID: G1556
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Specifikime

  • Ballkone
  • Hipoteke

Pershkrimi

Okazion! Shiten apartamente 2+1+2 ne Yzberisht. Apartamentet ndodhen ne kat dhe orientim te ndryshem te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartamentet kane siperfaqe 110m², 110.8m², 112.4m², 112.5m², 116m², 127.49m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete. Dyert, hidrosanitaret, instalimet dhe pllakat perzgjidhen nga klienti sipas deshires ne momentin e blerjes dhe kostot e tyre jane te perfshira ne cmim. Punimet perfundojn brenda 10 diteve. Pronat disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 670€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555.

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar