Okazion!! Shiten apartamente 2+1+2 ne Rrugen Ali Demi! Ali Demi

85 977€
Shitje
ID: G991
Tipi i Prones:: Apartament 2+1
Dhoma
3
Dhoma gjumi
2
Banjo
2

Specifikime

  • Ballkone
  • Ne Ndertim

Pershkrimi

Okazion!! Shiten apartamente 2+1+2 ne Rrugen Ali Demi. Apartamentet kane nje planimetri te rregullt dhe ndodhen ne nje pallat te ri. Siperfaqet e apartamenteve jane 95.53m², 99.72m². Apartamentet kane nje organizim shume te mire te brendshem, me nje ambient ndenieje dhe ngrenieje te bollshem, dy dhoma gjumi ku njera eshte me tualet me vete,  ballkoni dhe tualeti i perbashket.  Cmimi 900€/m2. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar