Ne autostraden Tirane-Durres jepet kapanon per qera! Autostrada Tirane-Durres

2 800€
ID: G561
Tipi i Prones:: Magazina
Siperfaqja (M 2)
660
Banjo
1

Hapesira

  • Sipërfaqja e tokës: 1300 M 2

Pershkrimi

Ne autostraden Tirane-Durres jepet kapanon per qera. Kapanoni ka nje siperfaqe prej 1300 m2 ku nga keto 660m2, me 2 porta hyrese eshte siperfaqja e ndertimit, dhe siperfaqe parkimi 740 m2. Lartesia e kapanonit eshte 8m dhe eshte ndertuar me konstruksion metalik dhe sanduic sipas parametrave bashkehore. Furnizimi me energji elektrike behet nepermjet rrjetit 3 fazor. Ndersa furnizimi me uje pervec linjes kryesore mundesohet dhe ne menyre te pavarur nepermjet nje pusi. Ndodhet ne nje zone industriale shume te zhvilluar, nyje strategjike rrugore, shume prane Tiranes. Ka akses te menjehershem ne autostrade dhe ne rrugen dytesore. Cmimi 2800€/muaj bruto.
📲 Kontakt +355696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar