Jepet me qera vilë 3 kate + bodrum tek Komuna e Parisit! Komuna e Parisit

3 000€
ID: G2049
Tipi i Prones:: Vila

Specifikime

  • Arreduar
  • Ballkone
  • Pishine
  • Verande

Pershkrimi

Jepet me qera vilë 3 kate + bodrum tek Komuna e Parisit. Vila ka sipërfaqe ndërtimi 610m² + oborr të gjelbëruar 100m². Vila organizohet ne: Kati -1 : Holl i madh ( 9×4), 1 Dhome Gjumi + Tualet me Vaske dopio, Shkalle hyrese, Oxhak Funksional. Kati 1: Salle Pritjesh, Kuzhine e madhe me hark + aneks me dalje ne Ballkon, Dhome hekurosje, Tualet. Kati 2: Holl (6×5), 3 Dhoma Gjumi, Tualet, Ballkon. Kati 3: 2 Dhoma Gjumi, Ballkon me shkalle te jashtme te mbuluara qe te orientojne tek pishina, Nenpishina, Oxhak, Verande. Tarraca: Pishine 150 m² ( 8x4x5), Minibar, Verande. Vila disponon: Veshje me tulle spanjolle, Sistem chiller, Dritare dhe Dyer me korniza dhe dopioxham, Gjelberim dekorativ etj.. Zona eshte shume e favrshme per banim dhe Biznes. Cmimi 3000€/muaj.  Per nje vizite ne prone kontakto 069 202 1009

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar