Jepet me qera super apartament  tek Eleonor, te Kodra Diellit Kodra e Diellit

400€
ID: G103
Tipi i Prones:: Apartament 2+1

Pershkrimi

Jepet me qera super apartament  tek Eleonor, te Kodra Diellit,  perbehet nga 90m2 dhe organizohet ne 2+1 eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Dhoma cift dhe salloni ka kondicioner, gjithashtu ka dhe  nje ballkon te madh. Cmimi 400€ i diskutueshem. Na kontaktoni ne 0692021009 / 0692021015

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar