Jepet me qera super apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit! Komuna e Parisit

1 550€
Qera
ID: G1730
Tipi i Prones:: Apartament 3+1
Siperfaqja (M 2)
320
Dhoma
4
Dhoma gjumi
3
Banjo
2

Specifikime

  • Verande

Pershkrimi

Jepet me qera super apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 320m² ku 170m² eshte apartament dhe 150m² eshte verande. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe veranda. Te gjitha ambientet kanë dalje ne verande. Apartamenti eshte i pershtatshem per shumllojshmeri biznesesh si: Klinik, call centre, zyre kompanie etj.. Cmimi 1550€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0696265555

Kontakto agjentin

Golden Home Realestate

Kontakto me ekspertin imobiliar